O nás

Nově zrekonstruovaná hospoda v příměstské části Hradce Králové. Nabízíme zákazníkům načepované pivo školenými výčepními. U nás na čepu si můžete objednat Radegast 10°, Radegast 12°, Pilsner Urqell nebo každý měsíc Volbu sládků.

Ve večerních hodinách nabízíme československou kuchyni se zaručenou kvalitou. V poledních hodinách se podávají pokrmy, které Vám zpříjemníme sladkou tečkou v podobě dezertu. Nabízíme také destiláty dle výběru na baru, ke kterým nabízíme za poplatek různé druhy doutníků.

Pilsner Urquell

Jedinečný světlý plzeňský ležák se stal legendou mezi pivy a dal vzniknout zcela nové pivní kategorii (Pils, Pilsner). Jeho receptura i varní postup se od jeho vzniku v roce 1842 nezměnily. Díky umění plzeňských sládků se nemění ani jeho kvalita a jeho chuťový profil. To ostatně prokazují pravidelná laboratorní srovnání, z nichž nejstarší se datuje do roku 1897.

Radegast

Moravská jednička typická svou hořkostí se vaří v pivovaru v Nošovicích z těch nejkvalitnějších pivovarských surovin z Moravy. První várka spatřila světlo světa 3. prosince 1970. Značka má silnou základnu loajálních konzumentů na Moravě a ve Slezsku, ale oslovuje i mnohé milovníky piva napříč celou Českou republikou.